Обладнання для ультразвукового зварювання металлів

English Русский

ТОВ "ПУТЕК"

інжинірингова компанія в області потужного ультразвуку

Карта сайту


Ультразвукове зварювання дозволяє з’єднувати однорідні і різнорідні метали та сплави в результаті введення механічної коливальної енергії в зону зварювання. Ультразвукове зварювання металів проводиться за допомогою стрижневих коливальних систем, до складу яких входить резонансний перетворювач і ультразвуковий концентратор зі зварювальним наконечником. Деталі, які зварюються, мають бути стиснені силою, величина якої залежить від товщини та виду зварюваних деталей.


Ультразвукове зварювання металів має унікальні особливості. Це, в першу чергу, можливість отримання надійних зварних з'єднань з мінімальним перехідним електричним опором. При цьому можна обійтися без попередньої обробки поверхонь деталей (без зняття оксидних плівок, лаку). Можливість отримання зварювання деталей різної товщини, при цьому товщина може відрізнятися в 100 разів. Можливість зварювати різнорідні метали: медь- алюміній, алюміній – бронзу, алюміній - нікель, алюміній - срібло, алюміній - золото і т.д.

Світовий лідер у виробництві устаткування для УЗС металів, швейцарська фірма «Telsonic Ultrasonics», використовуючи сучасні можливості промислової електроніки розробила і представила на ринок зразки нового устаткування. Все устаткування для УЗС металів можна умовно розділити на групи за принципом отримання зварювального шва : лінійне зварювання, торсіонне зварювання, безперервне зварювання, зварювання мідних проводів.


Лінійне зварювання представлене новими моделями – прецизійні установки моделі М600 і М750р з робочою частотою 35 кгц.
моделі М4000 з робочою частотою 20 кгц стали «могутнішими», є варіанти потужністю 4 і 5 кВт.

M-600
35 кГц
1000 Вт
M-750 P
35 кГц
1000 Вт
M-4000 P
20 кГц
3000, 4000, 5000 Вт
M-4000 PV
20 кГц
3000, 4000, 5000 Вт

Приклади зразків, зварених на даному устаткуванні

Торсіонне зварювання – це новий вид устаткування. Даний вид устаткування – це ексклюзивна розробка фірми «Telsonic Ultrasonics». У основі фізики процесу використовуються крутильні коливання сонотрода. Завдяки такому виду коливання зварювального інструменту на даному устаткуванні можна зварювати як метали, так і пластмаси.
Умовно цю групу устаткування можна розділити на устаткування малої потужності – до 500 Вт, із зусиллям преса до 750 Н, середній потужності – до 6,5 кВт і зусилля преса до 3000н і великої потужності – до 10 кВт і зусилля преса до 9000н.

TSP 750 P
20 кГц
500 Вт
TSP 3000 P
20 кГц
6500 Вт
TSP 9000 P
20 кГц
6500, 10000 Вт

Приклади зразків, зварених на даному устаткуванні

  

Безперервне зварювання – це зварювання металів безперервним швом великої протяжності. Цей вид устаткування має поки вузьку спеціалізацію. Широко відомі сфери використання даного устаткування - це виробництво металопластикових труб і сонячних колекторів.
Зварювальний вузол RUWN2030
20 кГц, 3000 Вт

Фрагмент лінії по виробництву
сонячних радіаторів

Приклади зразків, зварених
на устаткуванні для безперервного
зварювання


Фрагмент виробу - радіатор
сонячного колектора

ТОВ "ПУТЕК"

офіційний дистриб'ютор в Україні фірми
Telsonic Ulrasonics (Швейцарія)

НОВИНИОбладнання для зварювання багатожильних мідних проводів - мобільна версія обладнанняУльтразвуковий ручний зварювальний інструмент
( УЗ-степлер)SUP-модульУльтразвукова зварювальна система TSP8000
Поперечний герметизуючий модуль для зварювання упаковки типу труба


Модуль для продольного зварювання VFFS/HFFS

 


● У зв'язку з реконструкцією сайту зараз є доступ не до всіх сторінок.